LASEROWE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

10 lat temu Hairdreams wprowadział system „Laserbeamer”, który okazał się być kamieniem milowym w świecie przedłużeń włosów. Także dziś Laserbeamer jest wzorem, jeśli chodzi o to, aby w jak najkrótszym czasie wykonać profesjonalne przedłużenia i zagęszczenia włosów zachowując wysoką jakość. Dziś – 10 lat później – Hairdreams ponownie dokonuje technologicznego skoku jakościowego w sztuce dodawania włosom długości oraz objętości: powstaje nowy Laserbeamer NANO-System. W tym systemie połączono najlepsze techniki wszystkich dotychczasowych systemów Hairdreams, które odniosły sukces, oraz niepowtarzalne możliwości najnowszej nano-technologii. Nowa, opatentowana nano-technologia umożliwia zwiększenie długości i objętości włosów z dotąd nieznaną precyzją jak za pomocą czarodziejskiej różdżki.

Jak działa NANO-system Hairdreams? Włosy są umieszczane w NanoSticks” czyli w magazynku z nano-powłoką, do którego przymocowanych jest 5 pasemek naturalnych włosów Hairdreams. Za jednym przyciśnięciem przycisku lasera mocowane jest 5 pasemek w jednym czasie, więc zdecydowanie skraca się czas ich zakładania. Pasemka są ultra cienkie ,superpłaskie i gładkie.

Szczególnie ważnymi zaletami nowej metody jest niebywała trwałość oraz ponadprzeciętnie długi czas noszenia (8 miesięcy). Dzięki tym innowacyjnym miejscom połączeń włosy nie plączą się, w przeciwieństwie do konwencjonalnych starych systemów przedłużania włosów, a na co dzień ich pielęgnacja nie wymaga już tak dużego nakładu czasu i wysiłku. Ogólnie nowa i innowacyjna metoda umożliwia na życzenie klienta zwiększenie długości i objętości z dotąd nie znaną łatwością i perfekcją.

Zalety nowej metody:
– 5 PASEMEK założonych w jednym czasie
– 45 MINUT to czas założenia ok. 150 pasemek
– 8 MIESIĘCY okresu noszenia
– 100% IDEALNIE UKSZTAŁTOWANYCH Nano-połączeń tworzących jednolitą całość z włosami.