TEAM

          SYLWIA B.                Doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie swoich umiejętności sprawiają, że jej koloryzacje oraz strzyżenia są zawsze perfekcyjne. Wyczucie stylu wyróżnia jej upięcia a niezwykle staranne i mocno osadzone w bieżących trendach makijaże pozwalają każdej Pani w wyjątkowym dniu wyglądać  zjawiskowo. 

 

IWONA
Od lat jest jednym z głównych filarów tworzących naszą Pracownię. Stylistka wszechstronna, wykonuje pełen zakres usług fryzjerskich od strzyżeń po koloryzacje. Zdecydowanie specjalizuje się w kreatywnych strzyżeniach, potrafi zająć się najbardziej niesfornymi lokami oraz doskonale zbudować krótką nowoczesną fryzurę.

                                                                 

MACIEJ                      Nasz specjalista od metamorfoz i mistrz efektu „wow”, od 11 lat wspiera Pracownię w budowaniu marki i prestiżu.  Strzyżenia oraz koloryzacje zawsze kończą się spektakularnym finałem. Z zainteresowaniem śledzi bieżące trendy, specjalizuje się także w modnych upięciach, również tych na wyjątkowe okazje.

 

       JOWITA  

           Nasza utalentowana i bardzo kreatywna kolorystka, zdecydowanie podążająca swoimi zainteresowaniami oraz zdolnościami w stronę ciekawych koloryzacji. 

 

KLAUDIA

Pełna energii i pomysłów kolorystka, która jako ostatnia dołączyła do naszego teamu. Jej koloryzacje są pełne życia i świetnie odzwierciedlają temperament Klaudii.

 

                                                                  AGATA             Jest  zdolną barberką, która bardzo precyzyjnie dba o męskie fryzury i zarosty.  Jej ogromnym atutem jest dynamiczne tempo pracy przy jednoczesnym zachowaniu starannej techniki.

 

SYLWIA C.

Z brzytwą w dłoni czuje się jak ryba w wodzie. Pełna pasji tworzy oryginalne męskie fryzury, bezustannie śledzi trendy, a brodacze zasiadając w jej fotelu oprócz ciekawych historii usłyszą masę cennych informacji dotyczących pielęgnacji swojego zarostu.

            

     LUŚKA                                       

         Doskonale przeszkolona, pełna zapału i pasji do zgłębiania tajników barberskiej wiedzy. W drodze do osiągnięcia maximum kunsztu fryzjerskiego codziennie szlifuje swoje umiejętności na męskich głowach oraz brodach.

 

MILENA

Czwarty filar naszej barberskiej ekipy. Pełna energii i temperamentu, bezpośrednia, ale podczas strzyżeń męskich fryzur oraz bród skupiona i niezwykle staranna.