TEAM

FRYZJERZY

SYLWIA B.

Właścicielka salonu. Najważniejszy jest dla niej komfort klienta oraz jakość usług, dlatego stawia na rozwój salonu oraz regularne szkolenia pracowników. Nieustannie dąży po nowe, po więcej. Perfekcjonistka. Wieloletnie doświadczenie i doskonalenie swoich umiejętności sprawiają, że naturalne, wielotonowe koloryzacje i damskie cięcia to jej znak rozpoznawczy. Świetnie upina,przedłuża włosy – ma wyczucie stylu i jest otwarta na pomysły klientów.

IWONA

Od lat jest jednym z głównych filarów tworzących naszą Pracownię. Stylistka wszechstronna, wykonuje pełen zakres usług fryzjerskich od strzyżeń przez koloryzacje, po przedłużanie włosów. Zdecydowanie specjalizuje się w kreatywnych strzyżeniach, potrafi zająć się najbardziej niesfornymi lokami oraz doskonale zbudować krótką nowoczesną fryzurę. Ceni sobie kontakt z klientem i dokładność.

MACIEJ

Nasz specjalista od metamorfoz i mistrz efektu „wow”, od 2008 roku wspiera Pracownię w budowaniu marki i prestiżu. Strzyżenia oraz koloryzacje zawsze kończą się spektakularnym finałem. Z zainteresowaniem śledzi bieżące trendy.

       JOWITA  

Nasza utalentowana i bardzo kreatywna kolorystka, zdecydowanie podążająca za swoimi zainteresowaniami oraz zdolnościami w stronę ciekawych koloryzacji. Niezwykle dokładna, jej fryzury i upięcia są bardzo precyzyjne.

OLGA

Olga jest komunikatywną i energiczną osobą. W naszej pracowni zajmuje się strzyżeniem damskim, koloryzacją oraz strzyżeniem maluchów.

LENA

Lena jest w naszym salonie asystentką oraz kolorystką, wykonuje piękne wielotonowe koloryzacje. Pełna energii mocno zaangażowana w swój rozwój.

WERONIKA

Weronika jest sympatyczną ciepła osobą zajmuje się strzyżeniem naszych najmłodszych klientów, to „ciocia do zadań specjalnych”

MIKA

Dynamiczna, ma mnóstwo energii. Jest fryzjerką z zamiłowania, jej doświadczenie w zawodzie daje jej dużą odwagę i pewność siebie w pracy. Uwielbia koloryzacje wielowymiarowe, zarówno brązy jak i blondy. Jej uśmiech sprawia, że chętnie powierzamy jej swoje włosy.

BARBERKI

MILENA

Pełna energii i temperamentu, bezpośrednia, ale podczas strzyżeń męskich fryzur oraz bród skupiona i niezwykle staranna. Zaraża uśmiechem!

KASIA

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, jest sympatyczną i miłą osobą. Kasia podczas swojej pracy jest wyjątkowo skupiona, gdyż precyzja i staranność są dla niej niesłychanie ważne.

WERONIKA

Niezwykle ciepła i energiczna osoba, swoim uśmiechem wita każdego klienta. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.

KORA

Doświadczona stylistka fryzur. Specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Jest dokładna, spokojna i umie słuchać.

         

SVIETLANA

Svietlana posiada wieloletnie doświadczenie pracy w zawodzie. Niezwykle staranna i ambitna barberka.

PATRYCJA

Patrycja z wykształcenia fryzjer. Ukończyła również Warszawską Szkołę Barberingu. Z zaangażowaniem spełnia się w pracy jako barberka.

AGATA

Jest zdolną barberką, która z precyzją dba o męskie fryzury i zarosty. Jej ogromnym atutem jest dynamiczne tempo pracy przy jednoczesnym zachowaniu starannej techniki.

RECEPCJA

ANETA

Pomocna, kontaktowa i skupiona na swojej pracy. Zarządza organizacją pracy fryzjerów oraz recepcji.